SZC logo

Esztergomi Szakképzési Centrum

OM kód: 910005/002 | 2500 Esztergom, Szent István tér 7-9.

Intézmény logo

Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokIntranetKRÉTA

Hírek

2024. márc. 22.


Tarján Richárd

  Regionális történelemverseny harmadik hely

  2024. március 25-én tartották a Ránki György dunántúli történelemverseny utolsó, regionális fordulóját. A versenyen Baranya, Somogy, Tolna, Vas, Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom vármegyék 9-12. évfolyamos diákjai vettek részt. Iskolánkat Oláh Panna 10/C osztályos tanuló képviselte a Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban megrendezett fordulón.

  Regionális történelemverseny harmadik hely

  Az írásbeli és szóbeli feladatokból álló döntő témaköre az iskolai és vármegyei fordulókhoz hasonlóan a magyar népvándorlás, honfoglalás, Árpád-kor történetét Könyves Kálmán koráig ölelte fel. Tanulónk a szakgimnázium, szakiskola, technikum, szakképző iskolák tanulói kategóriájában a harmadik helyet szerezte meg.

  Panna felkészítő és kísérőtanára Vörös Viktória volt.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A fenntarthatósági plakátverseny győztesei

  A fenntarthatósági plakátverseny győztesei

  A Fenntarthatóság témahét keretében iskolánk tanulói plakátokat is készítettek, melyeket a zongorás zsibongóban állítottunk ki. A verseny győztesei az osztályok szavazatai alapján a 9/A osztályból Nagy Viktória és Slavóczky Réka.

  2024. máj. 21.


  Tarján Richárd

  Országos röplabdabajnokságon tanulóink

  Országos röplabdabajnokságon tanulóink

  2024. május 10. és 12. között rendezték meg Kecskeméten a Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Fiú U20 Röplabda Bajnokságot. A háromnapos tornán az országos teremröplabda bajnokság első osztályának élén álló hat csapat mérte össze tudását.

  2024. máj. 14.


  Tarján Richárd

  Rendkívüli felvételi eljárás (pótfelvételi eljárás)

  Rendkívüli felvételi eljárás (pótfelvételi eljárás)

  Iskolánk rendkívüli felvételi eljárást hirdet a még be nem töltött tanulói helyekre 2024. május 6-22. között. A rendes felvételi eljárásban elutasított tanulókat és szüleiket levélben is értesítettük ennek lehetőségéről.

  2024. máj. 6.


  Tarján Richárd


  Partnereink

  SZC logo

  Esztergomi Szakképzési Centrum


  Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola

  2500 Esztergom, Szent István tér 7-9.

  Telefon: +36706848654

  E-mail: iskola@balassaegom.hu

  OM azonosító: 910005/002


  2024Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola