SZC logo

Esztergomi Szakképzési Centrum

OM kód: 910005/002 | 2500 Esztergom, Szent István tér 7-9.

Intézmény logo

Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokIntranetKRÉTA

Hírek

2024. márc. 22.


Tarján Richárd

    Ideiglenes felvételi rangsor

    Tisztelt Szülők! Kedves Jelentkezők! Elkészült iskolánk ideiglenes felvételi jegyzéke, melyben az összes, iskolánkba jelentkező diák eredménye szerepel ágazatkódonként.

    Ideiglenes felvételi rangsor

    A jelentkezők oktatási azonosítójukkal vagy jeligéjükkel vannak feltüntetve a listában.
    Mivel egy-egy tanuló több iskola több ágazatára is beadhatta jelentkezését, ezért ez a lista csak tájékoztató jellegű. Értelemszerűen minél előbb van a tanuló a felvételi rangsorban, annál nagyobb az adott ágazatra történő bejutás esélye. Amennyiben a pontszám helyén 'Elutasított' szerepel, a tanuló az adott ágazatra biztosan nem nyert felvételt.
    Amennyiben az eredmények ismeretében a tanuló az ágazatok sorrendjén változtatni szeretne, azt az osztályfőnökével egyeztetve kell megtennie. Ha a tanuló új ágazatot kíván felvenni, akkor erről gondviselőjének a középiskola igazgatójával szükséges egyeztetnie.
    Mindezt 2024. április 8-10. között lehet megtenni.


    A véglegesített felvételi eredmények kiértesítésére 2024. május 02-ig kerül sor.
    Felhívjuk a figyelmet, hogy a jelenleg itt olvasható felvételi jegyzék NEM a végleges FELVÉTELI RANGSOR!

    Üdvözlettel:
    Szegi Ottilia 
    igazgató

    A rangsort tartalmazó PDF fájl letöltése/megtekintése

    KAPCSOLÓDÓ HÍREK


    A fenntarthatósági plakátverseny győztesei

    A fenntarthatósági plakátverseny győztesei

    A Fenntarthatóság témahét keretében iskolánk tanulói plakátokat is készítettek, melyeket a zongorás zsibongóban állítottunk ki. A verseny győztesei az osztályok szavazatai alapján a 9/A osztályból Nagy Viktória és Slavóczky Réka.

    2024. máj. 21.


    Tarján Richárd

    Országos röplabdabajnokságon tanulóink

    Országos röplabdabajnokságon tanulóink

    2024. május 10. és 12. között rendezték meg Kecskeméten a Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Fiú U20 Röplabda Bajnokságot. A háromnapos tornán az országos teremröplabda bajnokság első osztályának élén álló hat csapat mérte össze tudását.

    2024. máj. 14.


    Tarján Richárd

    Rendkívüli felvételi eljárás (pótfelvételi eljárás)

    Rendkívüli felvételi eljárás (pótfelvételi eljárás)

    Iskolánk rendkívüli felvételi eljárást hirdet a még be nem töltött tanulói helyekre 2024. május 6-22. között. A rendes felvételi eljárásban elutasított tanulókat és szüleiket levélben is értesítettük ennek lehetőségéről.

    2024. máj. 6.


    Tarján Richárd


    Partnereink

    SZC logo

    Esztergomi Szakképzési Centrum


    Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola

    2500 Esztergom, Szent István tér 7-9.

    Telefon: +36706848654

    E-mail: iskola@balassaegom.hu

    OM azonosító: 910005/002


    2024Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola